Bizden Haberler

İSDAM Genel İstişare Toplantısı gerçekleştirildi.

İSDAM Genel İstişare Toplantısı 29 Nisan 2016 Cuma günü yönetim kurulu, icra kurulu ve dernek üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirildi. 2015 yılı Faaliyet Raporu'nun okunması ve istişare edilmesi ile başlayan toplantıda 2015'teki faaliyetlerin üzerine eklenerek yeni dönemde de devam etmesi ve yeni faaliyetlerle daha çok kitlelere ulaşılması gerekliliğine değinildi. 

Samimi değerlendirmelerle gerçekleştirilen toplantıda, katılımcılar gündeme ilişkin görüş ve önerilerini paylaştılar.

İSDAM Başkanı Ayhan Koç, İSDAM'ın çalışmalarına dair genel bir portre çizerek “İstişare toplantılarının önemli olduğunu ve bu toplantıların rutin olarak devam etmesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca toplantıya iştirak ederek fikir ve önerilerini paylaşan siz değerli katılımcılara yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Kurumumuzun gücü ve enerjisini doğru bir şekilde yönlendirmek ve yapılan işlerde ortak bir aklın tezahürünü sağlamak adına gerçekleştirilen Genel İstişare Toplantısı, yapılan değerlendirme ve temenniler ile son buldu.

İSDAM Genel İstişare Toplantısı gerçekleştirildi. - Bizden Haberler - İsdam, İstanbul Stratejik Düşünce ve Araştırma Merkezi

İSDAM Genel İstişare Toplantısı gerçekleştirildi. - Bizden Haberler - İsdam, İstanbul Stratejik Düşünce ve Araştırma Merkezi